Kolekcja Maserati

Najnowsza kolekcja ekskluzywnych akcesoriów piśmienniczych, owoc współpracy między Pininfarina a Maserati. Dwie ikony włoskiego designu i luksusu. 

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)
PF ONE FOUNTAIN PEN Maserati

Pininfarina Segno Writing & Accessories

PF ONE FOUNTAIN PEN Maserati

590.00 zł

Cena netto: 479.67 zł

!! Nowość !!PF One Fountain Maserati Edition to pióro wieczne w nowoczesnym stylu i o niepowtarzalnym charakterze. Minimalistyczny design przełamują unikatowe detale w postaci logo luksusowej marki Maserati.Pióro jedyne w swoim rodzaju.Dostępne stalówki F i M.Design by PininfarinaMade in Italy..

Pininfarina Cambiano Maserati Engine

Pininfarina Cambiano Maserati Engine

550.00 zł

Cena netto: 447.15 zł

Pininfarina Cambiano to innowacyjny wieczny długopis, który dzięki opatentowanej końcówce ETHERGRAF umożliwia pisanie bez konieczności wymiany wkładu, ponieważ nie zawiera atramentu. W nowej kolekcji MASERATI to wyjątkowe narzędzie piśmiennicze zostało wzbogacone o prestiżowy detal - eleganckie..

Pininfarina NOTEBOOK STONE PAPER Maserati

Pininfarina NOTEBOOK STONE PAPER Maserati

69.00 zł

Cena netto: 56.10 zł

Pininfarina NOTEBOOK Maserati Edition.14×21, 128 stron.Notes wykonany z ekologicznego papieru z kamienia wyprodukowanego we Włoszech.Oto jego wyjątkowe właściwości:- tree free - przy jego produkcji nie ucierpiało żadne drzewo- recyclable - w całości nadaje się do recyklingu- resistant - jest bardzo ..

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)