Witamy w ARREDI - HoReCa, Design & more
Koszyk (0) 0.00 zł

O nas

Cześć, my jesteśmy ARREDI!

Stworzyliśmy ten sklep internetowy, aby zaoferować Ci, w jednym miejscu, wybrane przez nas akcesoria i artykuły dizajnerskie, idealne dla osób ceniących elegancję i nowoczesne rozwiązania. Od samego początku naszej działalności, szukaliśmy dla naszych klientów najciekawsze marki włoskie, europejskie i światowe, łącząc unikalne wzornictwo, niekonwencjonalne wartości i oryginalne rozwiązania technologiczne.

W sektorze hotelarskim i gastronomicznym jesteśmy znani głównie z tego, że jako pierwsi wprowadziliśmy do Polski włoski koncept odświeżających serwetek NAPKIN, wyznaczając nowe standardy w branży. Obecnie jesteśmy jednym z największych dostawców serwetek skompresowanych w całej Europie oraz liderem na rynku Comfort Services. 

W sekcji Writing & Presents proponujemy wybór nowoczesnych marek specjalizujących się w przyborach piśmienniczych o niepowtarzalnym designie.  

Pomożemy Ci znaleźć to, dzięki czemu poczujesz się wyjątkowy i oryginalny... ponieważ wszystkie nasze produkty to prawdziwy lifestyle stworzony dla Ciebie!"

Zapraszamy do zakupów.

Pozdrawiamy

Zespół ARREDI


Powered By Cincopa